Амофос

Амофос без добавок і з добавками мікроелементів (ТУ ВУ 400069905.030-2006). Високоефективне азотно-фосфорне добриво, яке призначене для застосування в сільському господарстві в області рослинництва. Використовується на всіх типах грунтів для основного і рядкового внесення під всі сільськогосподарські культури в умовах відкритого і закритого грунту.

Своєчасне внесення Амофоса:

  1. Забезпечує ріст і розвиток рослин і їх коренів.
  2. Підвищує міцність стебел, сприяє стійкості рослин до холодів і посухи.
  3. Сприяє прискоренню процесу формування та дозрівання рослин, плодів.
  4. Підвищує якісні характеристики продукції.

 

Амофос

Переваги використання Амофоса:

  • збільшує продуктивність культур
  • гарантує розвиток міцної кореневої системи у рослин
  • підвищує стійкість рослин до різних хвороб і посухи
  • допомагає розвитку і дозріванню рослин
  • покращує якість продукції
  • збільшує термін зберігання продукції

Застосовують Амофос для таких культур, як кукурудза, ярі зернові, зернобобові, цукрові буряки, соняшник і рапс. Добриво використовується як основне, передпосівне і особливо як рядкове під різні сільськогосподарські культури. На нейтральних і слабколужних грунтах Амофос в порівнянні з суперфосфатом створює більш сприятливий фосфатний режим.

Це добриво доцільно використовувати на посушливих територіях, адже там потрібно набагато менша кількість азотних добрив, ніж фосфорних. Крім того, Амофос використовують в умовах захищеного грунту разом з калійними і азотними добривами. Також на основі амофосу створюються будь-які марки змішаних комплексних добрив NPK (так званих тукосумішей).

Амофос містить в засвоюваній формі найважливіші для живлення сільськогосподарських культур елементи - азот і фосфор.

Випускається Амофос різних марок, в тому числі з добавками мікроелементів: мідь, цинк, бор, марганець, молібден, кобальт.